Zobacz ten odcinek w formie video:

W dzisiejszym odcinku poznacie historię uśmiechniętej, bardzo ambitnej i zdeterminowanej kobiety sukcesu – Sylvii Gorajek, która zdecydowała się wraz z mężem wyjechać do Stanów i otworzyć swój biznes.

Sylvia jest bardzo kreatywną i zdeterminowaną osobą, a dzięki swojej ciężkiej pracy otworzyła swoją agencję marketingową i opanowała świat mediów w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma współprace z takimi firmami jak Apple, Netflix, czy Uber!

Sylvia wraz z mężem prowadzi bloga Ja&On, podcast Tajniki Ameryki, jest również startup founderką, założycielem i prowadzącym internetowego talk show – Valley Talks, gdzie znajdziesz wywiady z wieloma założycielami startupów z Doliny Krzemowej, liderami, obecnymi i byłymi pracownikami firm takich jak Apple, Facebook, Salesforce, Shopify, Google, Forbes i innych.

W dzisiejszym odcinku: dowiecie się dlaczego Sylvia zdecydowała przeprowadzić się do Stanów? Jak wygląda współpraca z największymi markami? Na czym polega praca w content marketingu? Dlaczego Sylvia zdecydowała się założyć własną agencję marketingową? Jak wyglądają początki zakładania start up’u, czy życie w Ameryce?

Chcesz dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda życie w Stanach? A może planujesz przeprowadzkę, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Nie czekaj i sprawdź: http://tajnikiameryki.pl/

Przypominamy o konkursie na nazwę dla naszej nowej serii – do wygrania 250 PLN na Revolucie 💰💰💰 Czekamy na wasze propozycje w komentarzach pod naszym filmem na YouTube!

Subskrybuj nasz kanał

🔔 Kliknij dzwoneczek, aby być na bieżąco i otrzymywać info o nowościach!

Poprzedni odcinek:

Polski Milioner w USA, po 9 latach NIELEGALNIE w Stanach | Dr. Zielonka

LINKI:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *