[#104] Dzienna Dawka Dyskomfortu – Ogromne SPADKI Na Rynku Kryptowalut

Podcast jest również dostępny w formie video:

Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku kryptowalut? ?

Po bardzo dobrym odbiorze poprzedniego odcinka, mamy ogromną przyjemność kolejny raz gościć Andrzeja z kanału Dzienna Dawka Dyskomfortu.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o: aktualnej sytuacji na rynku kryptowalut, jak wygląda rozwój górników kryptowalut, co Andrzej doradziłby osobom początkującym, które chciałyby przejść z etatu i zacząć swój projekt, jak wygląda typowy dzień Andrzeja, czym są i po co powstają CityCoins.

I wiele, wiele innych!

? Kanał Andrzeja: https://youtube.com/DziennaDawkaDyskomfortu

W dzisiejszym odcinku Życia Bez Gruchy:

00:00 Wstęp

01:02 Spadki na rynku kryptowalut

08:42 Jak wygląda rozwój górników kryptowalut?

13:06 Jaki jest odbiór Andrzeja względem sygnałów FED-u?

22:45 Co Andrzej doradziłby osobie, która chce przejść z etatu na inwestowanie?

28:08 Jak wygląda typowy dzień Andrzeja?

37:27 City Coins

49:31 Celsius: aktualizacja

01:08:53 CEL Token: jaki trend widzi Andrzej?

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej.